Компанія «Павловнія Груп Україна» 8-9 травня

Компанія «Павловнія Груп Україна» 8-9 травня разом з усіма українцями відзначає День пам’яті та примирення, і День перемоги над нацизмом. З великою повагою згадує та віддає шану усім людям, які пройшли тяжким шляхом Другої світової війни.
На честь цієї події в цьому році була проведена акція «Ліс героїв». Акція відбулася 8 травня 2017р. на теріторії державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насінневий центр» у селі Гаразджа за сприяння та організації голови обласної державної адміністрації волинської області Володимира Гунчика, заступника Державного Агентства лісових ресурсів Володимира Бондара, начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка, які долучили до неї керівника громадської організації Волинської спілки ветеранів антитерористичної операції Вадимира Ваврищука та за участі компанії «Павловнія Груп Україна».

На заході була проведена перша на Волині офіційна висадка саджанців Paulownia Clone In Vitro 112®. Силами Ветеранів АТО було висаджено 100 саджанців Paulownia Clone In Vitro 112® на виділеній ділянці, яку присвятили пам’яті усіх загиблих у Другій світовій війні, а також як символ сучасного відродження для українців.
Акція мала важливу соціальну спрямованість, яка націлена на збереження природних лісів, покращення екологічного стану довкілля, а також економічного зростання українців.
Компанія «Павловнія Груп Україна» висловлює побажання миру та процвітання усім нашим громадянам. Спрямуємо разом свої сили у майбутнє на покращення рівня життя у державі та збереження екології задля наступних поколінь!
Детальніше про проведену акцію можна дізнатися за посиланнями нижче:

voladm.gov.ua

lis.volyn.ua